Piątek 13-nastego, jednak pechowy.

1 minuty czytania

Z pozoru poranek jak każdy inny, prysznic, śniadanie i na przystanek. W międzyczasie to guzik od koszuli złośliwie się nie chce zapiąć, to kropla kawy ląduje na świeżo uprasowanych spodniach, ale to przecież kolejny zwykły dzień pracy. Dopiero gdy deszcz (któremu jakoś dziwnie nie spieszyło się by lunął) uderzył ze zdwojoną siłą równocześnie z moim wyjściem z autobusu, przypomniałem sobie… przecież dzisiaj piątek, trzynasty.

Firma Avisa od rana jednak sprawiała wrażenie skrajnie od pecha dalekie. Na słowo trzynasty, reakcja była tylko jedna, co z tego że trzynasty skoro to już piątek.  Mi także takie podejście zaczęło odpowiadać, do czasu. Do czasu w którym wykryto poważny błąd,  który dotyczył naszego najnowszego produktu, mianowicie niemieckich felg aluminiowych DIEWE WHEELS. Dokładnie problem polegał na posklejanych stronach w katalogach z owymi felgami, które ktoś przypadkowo posklejał w drukarni. Na szczęście po dokładnym przejrzeniu okazało się, że tylko kilka egzemplarzy nie nadaje się  do użytku, a cała reszta spokojnie może trafić w ręce naszych polskich i zagranicznych klientów.

Dzień ten jednak nie dobiegł końca więc, dla tych którzy już jak my pecha doświadczyli, jak i dla tych którym ten dzień sprzyja. Dwie wiadomości, niedługo weekend, a zaraz po nim: KONKURS DIEWE WHEELS, a w nim atrakcyjne nagrody. WYPATRUJCIE WIĘCEJ INFO NA FACEBOOK’U !

A i jeszcze jedno. Idealna na dzisiejszy dzień…