“Naklejamy na zderzaki i nie tylko”- Nakładka na zderzak tylny do Volvo XC60.

2 minuty czytania

W trzecim z kolei artykule pod lupę weźmiemy nakładkę  do Volvo XC60.  Szwedzki SUV to auto które przyciąga wzrok niemalże wszystkich niezależnie od miejsca w którym akurat roztacza swój wdzięk. Jest to jedno z  najładniejszych aut w swojej klasie, przy bardzo dysponowanej konkurencji.  Bezpieczeństwo Volvo jest cechą znaną na całym świecie i z pewnością temu zawdzięcza swoją popularność. Na dany moment nakładka na zderzak tylny do Volvo XC60 w naszym e-sklepie miejsca ustępuję włącznie liderowi o którym pisałem w poprzednim artykule (Nakładka Skoda Octavia 2 kombi).

Pierwsze Volvo XC60 zostało zaprezentowane w 2008 roku podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, a już pod koniec tego roku pojawiło się w sprzedaży w Polsce. Jedynym krajem na świecie w którym XC60 jest produkowane jest Belgia. W 2013 roku auto przeszło face lifting. Modernizacja objęła  przód pojazdu (zderzaki,  nowe reflektory i grill) oraz nowe lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami w technologii LED. Pomimo dokonanych zmian na model rocznika 2014 nasz listwa ochronna na zderzak tylny pasuję idealnie. Ekskluzywny SUV otrzymał pięć gwiazdek w testach NCAP. Jest to standard bezpieczeństwa do którego Szwedzi zdążyli  już nas przyzwyczaić. Jeśli dodamy tego tego ekskluzywny wygląd (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz) to jest to z pewnością auto warte swojej nieniskiej ceny.

Przejedźmy do głównego tematu tego wpisu, a więc do samej nakładki. Listwa ochronna na zderzak tylny do Volvo XC60 jak wszystkie nasze nakładki wykonana jest ze stali szlachetnej (kwasoodpornej).  Wyrób jest dodatkowo satynowany by nadać stali bardziej matowy szlif, a także aby uniknąć efektu tandetnego, chromowanego lustra. Pod spodem znajduje się taśma dwustronna 3M VHB RP45, która raz przyklejona,  zderzaka nie puszcza 🙂 Nakładka ma długość 106 cm i szerokość 9 cm, optymalnie by przysłonić najbardziej narażone na porysowania miejsce zderzaka. Newralgiczny punkt,  którym jest jego rant chroni półcentymetrowe zagięcie.

Podsumowując. Jeżeli chcecie ekskluzywne Volvo XC60 wzbogacić dodatkową odrobiną elegancji, a co ważniejsze funkcjonalności, to taka nakładka na Waszym zderzaku zwyczajnie znaleźć się musi.

CENA: 159 zł

Nakładka na zderzak tylny do Volvo XC60.
Nakładka na zderzak tylny do Volvo XC60.

/R.