“Naklejamy na zderzaki i nie tylko”- Nakładka na zderzak tylny Skoda Octavia II wersja kombi.

2 minuty czytania

Drugi artykuł serii poświęcony będzie najpopularniejszej obecnie nakładce na zderzak tylny w naszym e-sklepie , mianowicie listwie do Škody Octavia II wersja kombi. Okazuję się bowiem, że nasi południowi sąsiedzi wyprodukowali auto idealne zarówno na polskie drogi jak i portfele. Praktycznie każdego dnia jedna z nakładek opuszcza w paczce siedzibę firmy by odnaleźć swoje bezpieczne miejsce gdzieś na tylnym zderzaku wspomnianej Oktawki…

Wytłumaczyć fenomen popularności tego auta można za sprawą jego atrakcyjnej ceny w połączeniu z niemieckimi podzespołami. Płyta podłogowa zaczerpnięta z Volkswagena Golfa V (nie z Passata jak wielu błędnie uważa) sprawia postkomunistyczny pogląd auta niezawodnego i bezawaryjnego. Jeśli jednak wierzyć opiniom użytkowników to teoria ta daleka jest od stanu faktycznego. Jako najbardziej awaryjny element wymienia się jednym tchem skrzynie biegów oraz serce auta, czyli silnik. Do zalet Octavii kombi z pewnością należą jej solidne wykonanie i przestronne wnętrze,  głównie pojemny bagażnik.   Jako ciekawostkę dodam, że wersja produkowana w Indiach nosi nazwę Laura. Jak powszechnie wiadomo atrakcyjność imienia jest kwestią gustu 🙂 Podsumowując, jest to auto bezkompromisowe, które albo się kocha albo nienawidzi (młodzieżowo “hejtuje”).

Przejdźmy do samej nakładki. Standardowy materiał wykonania, czyli stal kwasoodporna satynowana. Pod spodem zamontowana dwustronna taśma klejąca firmy 3M oraz gratis chusteczka do odtłuszczania zderzaka, również wspomnianej marki.  Nakładka na zderzak tylny do Skody Octavia II wersja kombi ma długość całkowitą dokładnie 1 metra. Szerokość listwy to 8 cm, by optymalnie zakryć miejsca w których lakier auta jest najbardziej narażony na uszkodzenia. “Must have” każdej nakładki, czyli zagięcie by uniknąć przypadkowych odklejeń wynosi nieco ponad 1 centymetr. Wystarczająco, by naszą listwę oderwać mógł tylko wyspecjalizowany złomiarz.

Obecni, a także przyszli posiadacze Skody Octavii II wersji kombi! Jeśli przy niemałych sumach wydawanych na naprawę silnika i innych części, chcecie zaoszczędzić chociaż na malowaniu lakieru. Sprawcie sobie taką nakładkę, ba weźcie dwie, szwagrowi też się przyda a wysyłka będzie za friko.

CENA: 130 zł

nakładka na zderzak tylny skoda octavia 2 kombi,

/R.