Avisa Majówka

JedzieMY na majówkę!

1 minuty czytania

Nad głową przepełnione błękitem bezchmurne niebo, słońce odbijające swoje promienie od tafli wody,  świeże powietrze pomieszane z zapachem grillujących się wyrobów, to wszystko czeka już na nas podczas wyjazdu na długi weekend majowy. Jednak nim osiągniemy wymarzony błogostan, musimy na docelowe miejsce dotrzeć.

Przygotowanie auta na taki wyjazd to standardowa wizyta na stacji benzynowej, sprawdzenie oleju czy też ciśnienia w oponach. Sam załadunek bagażu prócz  optymalnego wykorzystania przestrzeni bagażnika, wydaję się być kwestią trywialną. Jedna walizka, druga, podróżna lodówka, grill… i nagle “trach” rysa na zderzaku gotowa. Oczywiście, z rysą czy dwiema na majówkę i tak jechać trzeba. Jakkolwiek powrót z wyjazdu jest nieunikniony,  więc i sprawą nieestetycznie wyglądającego zderzaka trzeba będzie się zająć. Wizyta nawet u zaznajomionego lakiernika do najtańszych nie należy i tutaj swoją pomocą służy Avisa.

Specjalnie na okres majowych wyjazdów przygotowaliśmy limitowaną ofertę kompletów nakładek progowych i na zderzak tylny.  Tylko między 1.05.2014 a 31.05.2014 cena takiego zestawu została obniżona, aż o 12%. Jeśli więc przydarzyła Cię się sytuacja jak powyżej, czy też takowej chcesz uniknąć to dobrze trafiłeś. Oprócz praktycznego zastosowania naszych nakładek, posiadają one aspekt wizualny, który nadaje autu ekskluzywny charakter.

Zestawy nakładki na zderzak i progi - 12% TANIEJ!
Zestawy nakładki na zderzak i progi - 12% TANIEJ!

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam udanego i spokojnego wypoczynku bez rys nie tylko na Waszych autach. 🙂