Avisa Team na Automechanika Frankfurt 2022

2 minuty czytania

 

Wszystko wskazuje na to, że po pandemii międzynarodowy rynek motoryzacyjny powrócił do Frankfurtu. Po kilkuletniej przerwie, z entuzjazmem pojawiliśmy się na największych, światowych targach motoryzacyjnych Automechanika Frankfurt. Wydarzenie odbywało się w dniach 13-17.09.22. Blisko 3 tysiące firm z 70. krajów prezentowało swoje produkty i usługi na 19 poziomach hal oraz na terenie ekspozycji zewnętrznej.

 

 

Odwiedzający mieli okazję poznać innowacyjne rozwiązania kluczowych graczy oraz dowiedzieć się więcej o nowych technologiach i rozwiązaniach dla mobilności. Transformacja branży nadal przyspiesza, poszukując świeżych spostrzeżeń i nowych pomysłów. Pomimo, że uczestniczyliśmy w targach w roli wystawcy, również czerpaliśmy inspiracje do kolejnych projektów oraz obserwowaliśmy kierunki przyszłych zmian. W formie „czatu przy kominku” specjaliści Formuły 1, Mika Häkkinen i Mark Gallagher, dostarczyli informacji na temat branży, która zmienia się szybciej, niż kiedykolwiek. W centrum uwagi znalazły się m.in. alternatywne technologie napędowe, elektromobliność oraz cyfryzacja.

Mając na względzie rosnącą popularność samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym stworzyliśmy serie produktów idealnie dopasowanych do tego typu aut, prezentując je w trakcie trwania targów. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć trzy kolekcje:

– nakładki progowe z emblematem 3D „E-power” i „Hybrid”,

– listwy bagażnikowe STRONG EDITION wykonane ze stali o grubości 0,8 mm,

– uniwersalne, podświetlane nakładki progowe LED z serii Hybrid.

 

 

Obiecujemy nie zwalniać tempa i już omawiamy pomysły na przyszłe kolekcje, uwzględniając wyzwania stojące przed nami. Wydarzenie zakończyło się dla nas pełnym sukcesem. Nie zabrakło międzynarodowych gości, co pozwoliło nawiązać nowe kontakty biznesowe. Cieszymy się również, że udało się spotkać osobiście z wieloletnimi partnerami i stałymi klientami firmy. Po pięciu intensywnych i ekscytujących dniach nie możemy się doczekać kolejnej edycji Automechaniki Frankfurt oraz innych zbliżających się wydarzeń targowych.