Avisa na Automechanika Frankfurt 2014.

2 minuty czytania

W dniach 16-20 września we Frankfurcie nad Menem odbyły się 23 największe tragi motoryzacyjne w Europie “Automechanika 2014” na których nie mogło nas zabraknąć. Jest to obowiązkowy termin w kalendarzu, zarówno każdego kto  pretenduję do tego, aby liczyć się  na rynku motoryzacyjnym, jak dla liderów owej branży.  W tegorocznej edycji udało się zgromadzić rekordową liczbę, 140 tysięcy odwiedzających z 173 krajów. Po stronie wystawców, targi także ustanowił nowy rekord z 4631 firmami z 71 krajów, a wśród nich godnie reprezentujące Polskę stoisko Avisy.

Przygotowania do targów w firmie dało się odczuć na długo przed ostatecznym terminem wyjazdu do Niemiec. Prężnie działający dział graficzny generował coraz to nowsze materiały reklamowe. Z druku co chwila wychodziły jeszcze przesiąknięte zapachem farby ulotki, folder i katalogi.  Aby nieco osłodzić zagranicznym odwiedzającym wizytę w naszym stoisku zaopatrzyliśmy je w tradycyjny sękacz oraz krówki z szachownicą Avisa.

Sama wizyta w Niemczech do tej z kategorii turystycznych na pewno nie należała, no może poza kilkoma wieczornymi wypadami na przepyszne frankfurterki.  Doba wydłużona do maksimum upływała na ciągłych rozmowach z potencjalnymi kontrahentami, które jak nic innego śrubują znajomość angielskiego. Podczas takich konwersacji można się wiele dowiedzieć o nadchodzących trendach, wymienić poglądy lub też zwyczajnie podpatrzeć konkurencję. W tej dziedzinie niepodzielnie panują Azjaci, ale to chyba już nikogo nie dziwi.My zaś ze względów konsumenckich  poprzestaniemy na ogólniej relacji, szczegółów szukajcie na e-sklepie.

Kontakty handlowe oraz doświadczenie jakie można posiąść na tragach Automechanika we Frankfurcie są nieocenione. To tam po raz pierwszy  widzimy trendy, które następnie możemy zaobserwować nieśmiało wkraczające na nasze drogi, salony samochodowe czy też warsztaty mechaniczne.

Poniżej kilka zdjęć z Automechanika Frankfurt 2014.

Automechanika 2014
Plakat Automechanika 2014
Stoisko Avisa-praca wre.
Stoisko Avisa - w trakcie rozmów.
Nasz team w Niemczech.
Nasz team w Niemczech.
Przerwa na kawę.
Krótka przerwa na kawę.