Team Avisa po raz pierwszy na targach Essen Motor Show 2019 [RELACJA]

3 minuty czytania

Kolejny punkt na naszej “targowej” mapie został odhaczony! Do listy targów, na których mieliśmy okazję być wystawcami Team Avisa dopisał właśnie tegoroczny pokaz motoryzacyjny odbywający się w Essen w Niemczech, czyli Essen Motor Show (https://www.essen-motorshow.de/car-exhibition/). Impreza określana jest jako „wydarzenie roku dla społeczności tuningowej” oraz jako niemiecka wersja auto show SEMA w Las Vegas, w którym również mieliśmy okazje brać udział w 2017 roku [relacja FB] . Zanim powstały targi SEMA, to Essen Motor Show były największymi targami tuningowymi, ale w przeciwieństwie do eventów w Las Vegas lub we Frankfurcie, pokaz w Essen jest mniejszy i koncentruje się głównie na tuningu samochodów oraz zainteresowaniach wyścigowych.
 
Zarysowane lub uszkodzone auto na parkingu – co zrobić
 
Hasłem przewodnim tegorocznych targów było “Feel the beat” i musimy przyznać, że organizatorzy trafili w dziesiątkę. Wydarzenie dla szerokiej publiczności wystartowało 30.11 (dzień wcześniej zorganizowano Previewday) i trwając do 8.12, aż przez pełne 10 dni czuć było prawdziwy rytm. W tym roku Messe Essen gościło 340,000 pasjonatów motoryzacji oraz ponad 500 wystawców z takich kategorii jak Tuning, Motorsport czy Auta Klasyczne. Nas mogliście spotkać w Hali nr 8 na stoisku 8D12.

Zarysowane lub uszkodzone auto na parkingu – co zrobić
 
Wiemy doskonale, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, toteż na to wydarzenie przygotowaliśmy naprawdę niesamowite stoisko. Za jego wykonanie odpowiedzialna była firma Modular glass system neo ltd. Chłopaki wykonali kawał dobrej roboty (w końcu współpraca z Samsung lub Nike zobowiązuje), a jej efekty możecie podziwiać poniżej.
 


 
Wieści o tym, że Team Avisa po raz pierwszy zagości na targach ze swoimi nowościami bardzo szybko się rozeszły. Nie będziemy jednak ukrywać, że takiej reakcji odwiedzających nawet my się nie spodziewaliśmy. 😉
 


 

W galerii poniżej możecie zobaczyć to, co pędzący tłum zastał na miejscu – nasze piękne stoisko.
 


 
W wolnej chwili (których było niewiele 😉 ) udało nam się również nagrać wideo stoiska w trakcie godzin pracy.
 

 
Targi Essen Motor Show zamykały nasz kalendarz wyjazdów w 2019 roku. W związku z tym postanowiliśmy pokazać zupełnie nowy produkt, aby dać Wam przedsmak tego, co przygotowaliśmy na 2020 rok. Poza nakładkami na zderzak lub progi z naszej standardowej oferty odwiedzający mogli również zobaczyć wyprodukowane przez nas zegary.
 

 
W ciągu 10 dni trwania targów przez nasze stoisko przewinęło się setki odwiedzających, a wśród nich lokalne gwiazdy, nie tylko z dziedziny motoryzacji. Jedną z takich gwiazd była niemiecka top modelka Sabrina Doberstein, z którą udało nam się chwilę porozmawiać.

Pozostając w temacie piękna, nie sposób nie wspomnieć o autach, które można było zobaczyć podczas wydarzenia. Moglibyśmy Wam opisywać je na różne sposoby, ale w tej kwestii lepiej jest zwyczajnie popatrzeć. 😉

W ten sposób odliczaliśmy ostatnie sekundy do zakończenia targów Essen Motor Show 2019. Wszystko, co dobre kiedyś się kończy i choć był to dla nas bardzo intensywny czas, to już teraz wiemy, że ta impreza stanie się obowiązkowym punktem na naszej liście targów motoryzacyjnych.