“Naklejamy na zderzaki i nie tylko”- Nakładka na zderzak tylny Toyota Avensis 2 kombi.

2 minuty czytania

W kolejnym artykule z serii “Naklejamy na zderzaki… i nie tylko” na przysłowiowy warsztat wzięliśmy Toyotę Avensis 2 kombi oraz nakładkę na jej tylny zderzak. Gdy uwzględnimy jednak miano Toyoty jako marki aut najmniej awaryjnych to stwierdzenie o warsztacie wydaję się być nie do końca fortunne. A jak to wygląda w przypadku modelu Avensis 2 kombi? Postaram się odpowiedzieć zarówno na te, jak i kilka innych pytań w dalszej części tego tekstu.  Sama nakładka w naszym e-sklepie pod względem sprzedaży plasuję się na miejscu trzecim, co z pewnością świadczy o popularności japońskiego auta w Polsce i Europie.

Toyota Avensis 2 została zaprezentowana w 2003 roku, w 2006 roku przeszła  face lifting, by wraz z końcem 2008 roku zakończono jej produkcję.  W  segmencie aut rodzinnych klasy średniej Avensis cieszy się dużym wskaźnikiem sprzedaży. Jeśli zatem zaszłaby potrzeba zakupu części zarówno mechanicznych jak i blacharski, nie powinno być z tym najmniejszego problemu. Za sprawą  wysokich miejsc w rankingach awaryjności, oraz bardzo dobrych opinii użytkowników cena tego modelu  nadal utrzymuję się na wygórowanym poziomie.  Praktyczna wersja kombi prócz powiększonej przestrzeni bagażnika nie ustępuje w niczym podstawowej wersji sedan.  Po wejściu do środka przywita nas stonowane i okrojone wnętrze jak na tradycję japońskiej marki przystało. Krótko mówiąc, jeśli poszukujecie auta rodzinnego i niemal bezawaryjnego to Toyota Avensis 2 kombi jest z pewnością optymalnym wyborem. Natomiast szczęśliwcy którzy są już w posiadaniu tego modelu, wiedzą dokładnie o czym mówię.

Nakładka na zderzak tylny do Toyoty Avensis 2 kombi to jeden z naszych bestsellerów. Materiał z którego wyprodukowana jest listwa to  stal kwasoodporna, której powierzchnia jest dodatkowo satynowana. Górę nakładki zdobi 17 tłoczeń,  potocznie nazywane przez nas “żeberkami”. Jest długa na 92 cm, przy czym jej szerokość sięga 10,5 cm.  Rutynowy element wyposażenia naszych listew, zagięcie na rant zderzaka ma wymiar 0,5 cm.  Nakładkę przyklejamy za pomocą dwustronnej taśmy 3m (taśma znajduję się już na listwie) na tylny zderzak naszej Toyoty, uprzednio go odtłuszczając. Jeśli listwa znajduję się już na swoim miejscu, możemy zapakować bagażnik do pełna i w spokoju ruszyć na rodzinną wycieczkę poza miasto.

Nakładka na zderzak tylny Toyota Avensis 2 kombi – Cena: 130zł

Nakładka na zderzak tylny Toyota Avensis 2 kombi.
Nakładka na zderzak tylny Toyota Avensis 2 kombi.

/R.